Zabudowa Balkonu Barierą Dla Złodzieja


Artykuły

Dodał COPAL WARSZAWA | 01.06.2016

Zabudowy balkonów posiadają szereg niepodważalnych zalet. Spośród wielu z nich jedna jest szczególnie ważna i bardzo doceniana przez ich posiadaczy. Czy zabudowa balkonu może pełnić rolę dodatkowej bariery antywłamaniowej?

zabudowa balkonu bariera dla złodzieja


Na czym tak naprawdę polega utrudnienie złodziejowi dostanie się do naszego mieszkania? Wiele osób myśli że potrzebne są solidne i wielkie zamki, pancerne drzwi lub inne równie potężne zabezpieczenia. Tymczasem często wystarczy tylko utrudnić nieco dostanie się do mieszkania aby amatorzy cudzej własności odpuścili realizację swoich niecnych planów. Balkony na parterach czy nawet na pierwszych piętrach są często najsłabszym ogniwem i dlatego zabudowanie ich skutkuje znacznym podniesieniem poziomu bezpieczeństwa.

zabudowa balkonu ze szkła i aluminium

Mogłoby się wydawać że zabudowa balkonu ze szkła i aluminium nie jest czymś szczególnym, jednak utrudnia ona dostanie się na balkon w znaczącym stopniu. Filigranowo wyglądające szyby bezramowej zabudowy balkonu są hartowane i niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju przeciążenia i uderzenia. Taką szybę można oczywiście zbić, jednak hałas jest tak duży że zaalarmowana zostanie cała okolica i żaden złodziej nie będzie w stanie pozostać niezauważony.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku obrazującego jak wytrzymałe jest szkło i tym samym jak odporne są bezramowe zabudowy balkonów.

Materiał pochodzi z naszej strony głównej copal.com.pl : http://www.copal.com.pl/zabudowa_balkonu_artykul.html


Jesteś zainteresowany bądź masz pytanie? zadzwoń ! (lub przejdz do formularza kontaktowego)
  • Oddział Warszawa
    tel:
    e-mail: