Balkon nie tylko na lato


Artykuły

Dodał COPAL WARSZAWA | 01.06.2016

Posiadając balkon wiemy, że w naszym kraju tak naprawdę tylko latem warunki atmosferyczne są na tyle dobre że można spędzać na nim więcej czasu. Kiedy słońce świeci i jest ciepło możemy się na nim opalać, delektować słońcem przy ulubionej książce itd.

balkon nie tylko na lato


Jednak można to zmienić. Najlepszym rozwiązaniem jest zabudowa balkonu. Zabudowany balkon to balkon osłonięty delikatną konstrukcją aluminiową z wypełnieniem szklanym. W taki oto prosty sposób zyskujemy dodatkowe przeszklone pomieszczenie które może służyć w naszym domu przez cały rok.

aluminiowa konstrukcja ze szklanym wypełnieniem

Dzięki zabudowie balkonu nie bacząc na pogodę możemy korzystać z takich uroków jak picie kawy przy wschodzącym lub zachodzącym słońcu nawet jeżeli na dworze deszcz bądź śnieg omiata nasz balkon. Zabudowy balkonów nie chronią od zimowych temperatur ale dzięki stworzeniu dodatkowej osłony temperatura na balkonie nie powinna nigdy spaść poniżej zera. Ponadto zabudowa taka sprawia, że pomieszczenie w domu nie jest tak wychłodzone w trakcie największych mrozów. Jest to natychmiastowo zauważalne dzięki spadkowi kosztów ogrzewania pomieszczenia z zabudowanym balkonem.

Zabudowa balkonu jest teraz powszechnym rozwiązaniem stosowanym przez osoby, które mając balkon, pragną w prosty sposób zwiększyć wartość oraz użytkowość swojego mieszkania. Warszawa jest miejscem gdzie od kilku lat jest to szczególnie zauważalne.

Materiał pochodzi z naszej strony głównej copal.com.pl : http://www.copal.com.pl/balkon_nie_tylko_na_lato_artykul.html


Jesteś zainteresowany bądź masz pytanie? zadzwoń ! (lub przejdz do formularza kontaktowego)
  • Oddział Warszawa
    tel:
    e-mail: