Artykuły


Artykuły

INFORMATORY

Dla tego produktu dostępne są informatory w sekcji na dole strony !

Widok
zabudowa balkonu bariera dla złodzieja

Zabudowa balkonu barierą dla złodzieja

Zabudowy balkonów posiadają szereg niepodważalnych zalet. Spośród wielu z nich jedna jest szczególnie ważna i bardzo doceniana przez ich posiadaczy. Czy zabudowa balkonu może pełnić rolę dodatkowej bariery antywłamaniowej?

przyjemności na tarasie

Przyjemności na tarasie

Zabudowa tarasu to doskonały pomysł dla ludzi, którzy chcą często spędzać czas w pobliżu natury, ale w pobliżu swojego domu.

taras zimą

Taras nie tylko na lato

Ci, którzy mają taras wiedzą, że w naszym kraju tylko latem panuje na tyle dobra pogoda, żeby można było spędzać na nim więcej czasu. Kiedy jest ciepło możemy jeść na nim posiłki opalać się, rozmawiać ze znajomymi itd.

hodowanie roślin na balkonie

Hodowanie roślin na balkonie i tarasie

Wiele osób kocha hodować własne rośliny. Często jednak nie ma wystarczająco dużo miejsca w domu na pełną realizację swojego hobby. Wtedy pozostaje nam do skolonizowania balkon, albo taras, w zależności od tego, którym dysponujemy.

dom z tarasem

Czy warto mieć dom z tarasem ?

Dlaczego ludzie, którzy kupują domy inwestują dodatkowe, nie małe, pieniądze w taras. W Polskich warunkach jest on przecież przydatny tylko przez 3-4 miesiące w roku, a dbać trzeba o niego cały czas.

balkon zimą

Balkon nie tylko na lato

Posiadając balkon wiemy, że w naszym kraju tak naprawdę tylko latem warunki atmosferyczne są na tyle dobre że można spędzać na nim więcej czasu. Kiedy słońce świeci i jest ciepło możemy się na nim opalać, delektować słońcem przy ulubionej książce itd.

taras

Taras to nie wszystko

Nie znam osoby, która marząc o własnym domku, nie chciałaby mieć przy nim tarasu. Posiadanie takiego dodatku do mieszkania jest niezwykle przyjemne, ze względu na możliwości wykorzystania tarasu, na przykład do zjedzenia czegoś na powietrzu, lub hodowania roślin.

domek z marzeń

Domek z marzeń

Coraz więcej osób marzy o tym, żeby wyprowadzić się z miasta i przenieść gdzieś na obrzeża, do własnego domu z ogródkiem, w którym będzie dużo miejsca, spokój i świeże powietrze. Co taki domek z marzeń, powinien mieć, żeby spełnić nasze wymagania?

co to zabudowa balkonu?

Co to jest zabudowa balkonu ?

Zabudowa balkonu to specjalna konstrukcja z aluminium i szkła służąca do osłonięcia balkonu od świata zewnętrznego. Zwykle wykonywana jest ona przez profesjonalne firmy, ale istnieją też na rynku zestawy pozwalające na samodzielną instalację.

mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze, ma swoje zalety, ale ma też niestety wady. Z jednej strony nie musimy chodzić po schodach za każdym razem jak wchodzimy i wychodzimy z domu, z drugiej strony nasze mieszkanie jest gratką dla złodziei, bo wejście przez okno lub balkon do takiego mieszkania jest dla nich równie łatwe jak zabranie lizaka małej dziewczynce.


Jesteś zainteresowany bądź masz pytanie? zadzwoń ! (lub przejdz do formularza kontaktowego)
  • Oddział Warszawa
    tel:
    e-mail: