Współpraca


Nasza oferta

INFORMATORY

Informatory dostępne w zakładce danego produktu !

Oraz na : www.copal.com.pl/download.html

Zapraszamy wszystkie firmy chcące poszerzyć swoją ofertę o zabudowy balkonów, tarasów i nie tylko, do współpracy z naszą firmą. Oferujemy Państwo odpowiednie szkolenia, po których będą Państwo w stanie sami złożyć i zamontować taką zabudowę.

Jeżeli chodzi o zakup takiej zabudowy odbywa się to w trzech opcjach jak najbardziej dogodnych dla naszego klienta. Oferujemy możliwość zakupu całej gotowej zabudowy, z którą można jechać bezpośrednio na montaż, lub też zakupić gotowe, pocięte, wyfrezowane profile gotowe do samodzielnego skręcenia i oszklenia jak i zakup całych długości profili do obróbki własnej. Możemy również wykonać zlecenie tak aby Państwu było najwygodniej, wg. Państwa wytycznych.


1

Oferujemy możliwość zakupu całej gotowej zabudowy, z którą można jechać bezpośrednio na montaż

2

lub też zakupić gotowe, pocięte, wyfrezowane profile gotowe do samodzielnego skręcenia i oszklenia

3

zakup całych długości profili do obróbki własnej

Możemy również wykonać zlecenie tak aby Państwu było najwygodniej, wg. Państwa wytycznych.

Dla Państwa wygody i profesjonalizmu mamy również do dyspozycji modele naszych systemów, które mogą Państwo u nas wypożyczyć w celu prezentacji ich u klienta. Dysponujemy pomocą techniczną, dzięki której wspólnie możemy rozwiązywać różnego rodzaju problemy i zapytania. Do dyspozycji jest także nasz przedstawiciel, który może przyjechać na prezentację naszej oferty do Państwa firmy.


Modele systemów

Pomoc techniczna

Przedstawiciel

Zapraszamy do odwiedzin naszego oddziału pod Warszawą gdzie z miłą chęcią przeprowadzimy szkolenie montażowe oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy również na naszą główną stronę firmy Copal z siedzibą w Trzciance : www.copal.com.pl


Kontakt


Jesteś zainteresowany bądź masz pytanie? zadzwoń ! (lub przejdz do formularza kontaktowego)
  • Oddział Warszawa
    tel:
    e-mail: