Domek z marzeń


Artykuły

Dodał COPAL WARSZAWA | 01.06.2016

Coraz więcej osób marzy o tym, żeby wyprowadzić się z miasta i przenieść gdzieś na obrzeża, do własnego domu z ogródkiem, w którym będzie dużo miejsca, spokój i świeże powietrze. Co taki domek marzeń, powinien mieć, żeby spełnić nasze wymagania?

domek z marzeń


Oczywiście przede wszystkim musi się nam podobać z zewnątrz, więc bardzo ważny jest dobry projekt. W środku powinien mieć co najmniej kuchnię, salon, gabinet do pracy, dużą sypialnię, łazienkę i pokój dla gości. Każdy chyba marzy też o tym, żeby były w nim ogromne drzwi tarasowe, przez które rano będzie wpadało dużo światła do naszego mieszkania.

zabudowa tarasu

Na zewnątrz, powinien być duży zadbany ogród, garaż i podjazd dla naszego auta, a także szopa na narzędzia i inne rzeczy, których nie musimy trzymać w domu. Nie obejdzie się też bez tarasu, oczywiście nie chodzi tylko o kilka desek, na których będzie można postawić stolik i krzesła. Takie tarasy są dobre tam gdzie zawsze jest ciepła i ładna pogoda. Ponieważ w Polsce ładnie i ciepło jest tylko przez 2-3 miesiące, u nas konieczna jest zabudowa tarasu, dzięki której będziemy mogli się z niego cieszyć nawet gdy pada, a temperatury dopiero odbijają się od 0 i nie pozwalają na to, żeby bez żadnej osłony cieszyć się świeżym powietrzem bez marznięcia.

jak to zrobić?

Musimy dobrze przemyśleć lokalizację naszego domku zanim wykupimy działkę pod niego. Trzeba sprawdzić jakie są plany zagospodarowania dla terenu, nad którym się zastanawiamy i na pewno spędzić tam trochę czasu przed zakupem, zobaczyć okolicę, poobserwować ludzi, jeżeli zrobimy to przed podjęciem decyzji, to może to uchronić nas przed popełnieniem błędu. Trzeba też oczywiście dobrze poznać ofertę firm projektowych, znaleźć jakiegoś architekta krajobrazu, który pomoże nam zaplanować ogród i poszukać firm, których działką jest zabudowa tarasów.

Im wcześniej zaczniemy planować naszą przyszłość, tym później będziemy mieli mniej problemów z wcielaniem jej w życie.

Materiał pochodzi z naszej strony głównej copal.com.pl : http://www.copal.com.pl/domek_marzen_artykul.html


Jesteś zainteresowany bądź masz pytanie? zadzwoń ! (lub przejdz do formularza kontaktowego)
  • Oddział Warszawa
    tel:
    e-mail: